zeytunburnu böcek ilaçlama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

Zeytinburnu,  İstanbul ilinin tam ortasında düzlük arazi üzerine kuruludur. Zeytinburnu böcek ilaçlama hizmeti Seyit-nizam, Akşemseddin, Veliefendi gibi tüm semtlere ilaçlama yapmaktadır. Servislerimiz 7 gün 24 saat açıktır. İstanbul böcek ilaçlama hizmetinde en iyi firma olma yolunda ciddi başarılar elde ediyoruz.

Zeytinburnu bölgesinde görülen haşere sorunları

Sahile yakın yerlerde karasinek, sivrisinek gibi uçan haşere sorunları daha fazla görülmektedir. Bu bölgede deri üzerine kurulu tekstil atölyeleri ve kumaş atölyelerinden dolayı eşyalara zarar veren güve sorunları baş göstermektedir. İstanbul genelinde görülen pire, hamam böcekleri, akrep, karınca ve fare sorunları da aynı şekilde bu bölgede de gözükmektedir.

Zeytinburnu, konumu ve iş ortamından dolayı Böcek İlaçlama Şirketi özel ilaçlama teknikleri geliştirmiştir.

Zeytinburnu böcek ilaçlama servisinde geliştirilen haşere ilaçlama teknikleri;

Tekstil ilaçlama alanında gösterdiğimiz başarılı sonuçları özellikle bu bölgede yapmaktayız. Buradaki atölyeler genelde binaların alt katında olması ve güneş görmemesinden dolayı ilaçların özenle hazırlanması gerekmektedir. Kullandığımız ilaçlar haşereleri yok ederken aynı zamanda nemden dolayı oluşan rutubetli ortamların kokmasını de engellemektedir. Sadece haşere ilaçlama yetinmiyoruz bu tür alanlarda dezenfekte ilaçları da kullanarak temiz bir ortam oluşturmaktayız.

İlaçlama alanındaki başlıca teknikler

  • Elektrikli ilaçlama motoru ile sis şeklinde özel hazırladığımız kokulu ilaçlama yöntemiyle haşere sorunlarını anlık olarak çözüyoruz.
  • İlaçlama yapılacak yerlerin kapalı kalma şansı yoksa kokusuz ilaçlama ile ortamı terk etmeden kalıcı şekilde haşere sorunlarına çözüm üretiyoruz.
  • Hamam böceği ilaçlama ve karınca ilaçlama alanında mucize yöntem olan jel ilaçlama ile haşere sorunlarına köklü çözümler üretiyoruz

Zeytinburnu ilaçlama hizmet bölgeleri;

Beştelsiz, Çırpıcı, Gökalp, Kazlıçeşme, Maltepe, Merkezefendi, Nuripaşa, Seyitnizam, Sümer, Telsiz, Veliefendi, Yenidoğan, Yeşiltepe

Tagged .