tesktil ilaçlama

Tekstil İlaçlama Hizmeti

Haşerelerden en çok canı yananlardan biri de tekstil firmalarıdır. Tekstil firmalarında sürekli içeri mal giriş çıkışı oldu için haşerelerin firmaya sızmaları oldukça kolaylaşıyor. Firmaya gelen mallar uzun bir işlem gördükten sonra birden fazla depoda bekletiliyor çoğu firmalar depolarını beklediği süre zarfı içerisinde haşereler yuva yaparlar. Mallar işlenmek için artık deponuzda tabi haşerelerle beraber. Bu haşerelerden korunmak için firmanızın periyodik olarak böcek ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Halk sağlığı alanında hizmet veren firmamız ilaçlama şirketleri arasında sıyrılıp kalitesiyle müşteri güvenini yakalamıştır.

Özelikle ütü paket departmanında ilaçlama yapmanızda fayda var. Bu alanda nem ve sıcaklık oranı artığı için haşere sorunu yükselir tekstil firmanızın ilaçlamasını ihmal etmeyin. Tekstil ürünlerindeki iplik lifleri ve derilerle beslenen haşereler, üretilen ürünlerin adeta düşmanıdır. Güve benzeri böceklerin sık rastlandığı bu mekanlarda böcek ilaçlama konusunda önceden tedbir alınması gerekir, aksi takdirde bu haşereler büyük maddi zararlara neden olabilir.

Tekstil firmasında haşere ile mücadele
Sıradan yapılacak ilaçlamalar haşerelere karşı çözüm üretmezken tersine böceklerin ilaca karşı bağışıklık kazandırmasını sağlar ve bu haşereler tekstil ürünlerine zarar vermeye devam etmektedir. Bu şekilde mağdur olmamak için profesyonel bir ilaçlama hizmeti almanız gerekir. Böcek İlaçlama Şirketi konusunda eğitimli ve tecrübeli ekibiyle size hizmet veriyor. En kısa sürede sonuç almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tagged , .