örümcek ilaçlama

Örümcek İlaçlama

Evrende bilinen hayvan türlerinin %62 sini böceklerinde içinde bulunduğu arthropoda eklem bacaklılar gurubu oluşturmaktadır. Eklembacaklılar dünya üzerinde hayat sürdüren hayvan grubu içerisinde hem birey sayısı hem de tür olarak en geniş grup sayılır.

Örümceklerde beslenme ve sindirim:

Çoğu örümcek polifak olarak beslenmektedir. Örümcekler diğer canlıların vücudundan emilen özsular ile beslenir. Özsuları emilen canlılar önce felç olur daha sonrada kurumaya başlar. İşlemi yaparak canlılara iğnesini batırarak zehirli bir sıvıyı canlıların içine enjekte eder. Karınlarının arka taraflarında 3 çift ağ organı bulunmaktadır her biri dışarıya ayrı bir şekilde çıkar. Bu yapışkan madde bezlerden meydana gelir. Havayla temas ettikten sonra sertleşmeye başlar. Esnek olduğu için gelen canlı ne kadar sert çarparsa da kurduğu ağ parçalanmaz. Ağını örmesi genelde geceleyin başlar bir ağı ortalama bir saate yapar. Örümcek için tasarım mühendisi benzetmesi de yapılır.

Evinizde örümcek ağı varsa ilaçlama yaptırmanız en mantıklı çözümdür. Siz ne kadar ağlarını bozsanız da onlar yenisi yapıp hem sağlık olarak hem de görüntü kirliliği olarak sizi rahatsız eder. Çünkü bu hayvanlar en hızlı yayılabilen böcek türlerinden biridir. Evin her köşesine girerek, ağ kurup insanlara ciddi bir rahatsızlık verirler. Siz bu ağları bozsanız bile onlar yenilerini kurmak için başka bir yere kaçarlar. Bu hayvanlarla başa çıkmak için etkili bir örümcek ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

Böcek İlaçlama Şirketi örümcek ilaçlama konusunda uzman olan ekibiyle size kesin çözümler sunuyor. İlaçlama ekibi, örümceklerin saklanabilecekleri yerleri tespit edip ilaçlayarak örümceklere kaçış şansı tanımıyor. Böcek İlaçlama Şirketi en iyi ilaçlama teknikleri kullanarak ve kaliteli ilaçlarla hizmet vererek siz değerli müşterilerine garantili müşteri memnuniyetini yaşatıyor.

Tagged , .