inşaat ilaçlama

İnşaat Alanları Haşere İlaçlama

Haşereler kendilerine yuva bulmakta zorlanmayan canlılardır. Haşereler, daha çok pis ve virüslü alanları tercih etmekte ve buralardan besin sağlamaktadırlar. Bu yüzden onları sıkça inşaat alanlarında görmek de zor olmamaktadır. İnşaat alanları haşereler için en uygun ortamı sağlamaktadır. 
Haşereler yaşamak için nereleri tercih eder?
Özellikle hamam böcekleri ve fareler sıkça inşaat alanlarını tercih etmektedirler. Fakat bu alanlarda haşerelerin yoğunlukta olması da birçok sorunu beraberinde getirmektedir. İlki çalışanlar için sağlık tehdidi oluşturmalarıdır. Çoğu zaman yemeklerini dahi orada yemek zorunda olan işçiler için oldukça sağlıksız bir ortam oluşmaktadır.

Haşereler ve gıda zehirlenmeleri
Haşereler gıdalar için büyük tehdit oluşturmaktadır. Türkiye’de gerçekleşen gıda zehirlenmelerinin de yüzde doksanı haşerelerden dolayı gerçekleşmektedir. Yapılan bu istatistik de onların ne kadar tehlikeli olduğunu ortaya koymaktadır. Gıda zehirlenmeleri birçok durumda ölüme bile neden olabilmektedirler. Bu yüzden artık inşaat alanları da ilaçlanmaktadır. Aynı zamanda inşaat denetiminde haşerelere de dikkat edilmektedir. Bu yüzden birçok inşaat alanı ilaçlanmaya zorunlu tutulmaktadır.

İlaçlama şirketlerinin çalışma iznine sahip olması
İlaçlama işleminin en zor yanı ise güvenilir bir ilaçlama şirketinin bulunmasıdır. Günümüzde oldukça fazla bulunan ilaçlama şirketlerinin birçoğu çalışma iznine sahip değildir. Bu konuda en güvenilir hizmetlerden birini veren firma olarak müşterilerimize bu belgenin garantisi de verilmektedir. Böylece uzman personellerimiz sayesinde haşerenin türüne göre acil olarak inşaatlara ilaçlama işlemi de gerçekleştirilmektedir. Oralar yarı açık alanlar oldukları için böcek ilaçlama işlemleri de daha özenli ve ayrıntılı olmaktadır. Böylece haşerelerin kökünün kurutulması bu şekilde sağlanmaktadır. Ardından bitirilen inşaatlarla daha huzurlu dairelerde kalan aileler de bu durumdan memnun kalmaktadır. Bunun yanında yapılan denetimlerde de hiçbir sıkıntı çıkmamakta ve yapılan bina testten başarıyla geçmektedir.

Böcek İlaçlama Şirketi,

  • Çalışma iznine sahip,
  • Çok tercih edilen,
  • Müşteri memnuniyetini esas alan,
  • Sonuç odaklı çalışan seçkin firmalardan biridir ve bu yüzden ismini sıkça duyurmuştur.
Tagged .