istanbul böcek ilaçlama

İlaçlama Şirketleri İstanbul

Günümüzde haşerelere her yerde rastlamak mümkün olmaktadır. Bu haşerelerin ise birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bunlar: Hamam böcekleri, pireler, fareler, yılanlar, tahtakuruları ve kalorifer böcekleridir.

Haşerelerle nasıl mücadele edilir?
Daha birçok çeşit haşereye günümüzde oldukça sık rastlamak mümkün olmaktadır. Bu haşereleri marketten alınan ilaçlarla yok etmek kesinlikle bir çözüm olmamaktadır. Çünkü bu haşereler sık sık yumurtlamakta ve yumurtaları insanlar tarafından tespit edilememektedir. Bu yüzden haşereler yumurtlama süresi geçtikten sonra öldürülen haşere miktarının birkaç katı olarak tekrar görülmeye başlanmaktadır. Bu durum da kısır bir döngü meydana getirmekte ve haşerelerden kurtulmak gün geçtikçe zorlaşmaktadır. Haşereleri yok etmek için kullanılması gereken en iyi yöntem uygun ilaçlarla yapılacak haşere ilaçlama olacaktır.

İlaçlama çözüm olur mu?
Mücadelede Kullanılan ilaçlar her zaman daha etkili ve kalıcıdır. Bu sayede haşereler yumurtaları ile beraber yok edilirken aynı zamanda uzun ve kalıcı bir etki oluşturarak haşereleri kokusuyla bir süre daha uzak tutmaktadır. Ayrıca ilaçlamada kullanılan ilaçlar diğer ilaçlara göre yayılma özelliğine sahiptirler. Bu sayede en küçük noktalara bile etki etmektedirler. Yumurtalar da bu yüzden kolayca yok edilmektedir.

Hangi firmalara ilaçlama yaptırmalı?
İstanbul’da birçok ilaçlama firması bulunmaktadır. Fakat bu firmaların hepsi çalışma iznine sahip değildir. Yani kaçak olarak çalışmaktadırlar. Dolayısıyla kullandıkları ilaçlar da test edilmemiş ve zararlı ilaçlar olabilmektedir ya da yeterince etki etmeyen kalitesiz ilaçlar olabilmektedir. Bu yüzden ilaçlama yaptırmadan önce firmanın belgeleri olup olmamasına dikkat edilmelidir.

Firmamızın kullandığı ilaçlar insan sağlığı için zararlı mıdır?

İlaçlama şirketimiz belgeleri tam olan bir firma olarak hizmet vermektedir. Tecrübeli çalışanları ile haşere çeşidine uygun ilaç seçilerek ilaçlama işlemi gerçekleştirilmektedir. Ayrıca kullanılan ilaçların insan sağlığına hiçbir zararı bulunmamaktadır. Sadece ilaçlama yapıldıktan kısa bir süre sonra ilaçlanan alanın kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Ardından haşerelerden arındırılmış bir biçimde huzurlu kullanıma tekrar açılabilmektedir.

Tagged .

Bir cevap yazın