Hakkında

bocekilaclamasirketi.com İS-ÇEV(İstanbul Çevre Sağlığı) iştirakidir. Firma pire, fare, akrep, hamam böceği ve diğer tüm haşere türleri için ilaçlama hizmeti vermektedir.

Böcek İlaçlama Faaliyet Alanları;
İstanbul genelinde hizmet veren Böcek İlaçlama Şirketi insanların bulunduğu tüm ortamlara ilaçlama yapmaktadır. Başlıca faaliyet alanları; Okul, Hastane, Lokanta, Fırın, Ev, Bina, Bahçe, Gemi ve diğer tüm alanlardır.

Firmayı Diğer İlaçlama Şirketlerden Ayıran Özellikler;
Şirket tüm reklam ve tanıtım giderlerini İS-ÇEV bünyesinde yapmaktadır. Böcek İlaçlama Şirketi yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu ilaçlama hizmetine etki eden tüm giderler tespit edilmiş ve bunu en aza indirgeyerek müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir. Uygulamada kaliteli haşere ilaçları kullanmakta ve tüm personelleri işe başlamadan önce en az bir haftalık tam gün eğitimden geçmektedir.

Böcek İlaçlama Şirketi Hedefleri Nedir?
İnsan sağlığına önem vermekteyiz o yüzden yaptığımız tüm çalışmalarda kusursuz hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. İnsanların yaşam alanlarının temiz ve hijyenik olabilmesi için ilaçlama yaparken titiz bir uygulama yapmaktayız. Bu konuda müşterilerden aldığımız olumlu geri dönüşümler bizleri mutlu etmektedir. Eğer ki sizin haşere sorunlarınız varsa dilediğiniz zaman telefon numaralarımızdan bize ulaşarak haşere ile mücadele ekibimizden yardım alabilirsiniz.