fatih ilaçlama

Fatih Böcek İlaçlama

Fatih İstanbul ilinin en kalabalık ve eski semtidir. İnsan sayısının fazla olması ve binaların eski ve ahşap yapıya sahip olması haşere sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Eminönü, Sultanahmet, Vezneciler gibi  tarihi açıdan büyük öneme sahip bölgeler Fatih ilçesine bağlıdır. Fatih böcek ilaçlama  hizmetimiz ile her türlü haşere sorunlarınıza çözümler buluyoruz.

Fatih bölgesinde görülen haşere sorunları nelerdir?

Vezneciler gibi bölgelerde ahşap yapılar daha fazla olmaktadır. Bu tür alanlarda tahta kurdu, tahta kurusu gibi haşere sorunları çok fazla görülmektedir. Ayrıca hamamböceğinin de tahtaların arasında yuva kurması kolaylaştığı için hamam böcekleri sorunları da meydana gelmektedir. Fatih merkeze doğru alanlarda ise pire sorunlarının daha fazla olduğu görülmektedir. Böcek ilaçlama şirketi olarak haşere sorunlarını kalıcı şekilde çözme garantisi veriyoruz.  Daha fazla bilgi için telefon numaralarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

İlaçlama için hangi teknikler uygulanıyor?

Haşere ilaçlama yapıldığında böceklerin kaynağına yönelik yapılan ilaçlama etkilidir. Fare ilaçlama da ise sürekli değişen kemirgen yemleri bırakıyoruz. Kokulu ve kokusuz sıvı ilaçlama ile haşere sorunlarını çözüyoruz. Ayrıca jel ilaçlama ile karınca, hamamböceği gibi sorunlara karşı ilaçlama teknikleri de uyguluyoruz.

Haşere ilaçlama dışında verilen hizmetler nelerdir?

Uzmanlık alanlarımız insan sağlığıdır o yüzden insanlara zarar verebilecek her türlü mikro organizmaya karşı mücadelemiz söz konusudur.  Dezenfekte ve temizlik hizmetlerini de aynı titizlikte vermekteyiz.

Böcek ilaçlama çalışma saatleriniz nedir?

İnsanların yaşam alanlarında huzurlu olması için biz kendimizi müşteriye göre ayarlıyoruz, o yüzden 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Fatih böcek ilaçlama hizmet bölgeleri;

Aksaray, Akşemsettin, Alemdar, Ali Kuşçu, Atikali, Ayvansaray, Balabanağa, Balat, Beyazıt, Binbirdirek, Cankurtaran, Cerrahpaşa, Cibali, Demirtaş, Derviş Ali, Eminsinan, Hacıkadın, Hasekisultan, Hırkaişerif, Hobyar, Hoca Gıyasettin, Hocapaşa, İskenderpaşa, Kalenderhane, Karagümrük, Katip Kasım, Kemalpaşa, Küçükayasofya, Kocamustafapaşa, Mercan, Mesihpaşa, Mevlanakapı, Mimar, Hayrettin, Mimar Kemalettin, Mollafenari, Mollagürani, Mollahüsrev, Muhsinehatun, Nişanca, Rüstempaşa, Saraçishak, Sarıdemir, Seyyid Ömer, Silivrikapı, Sultanahmet, Sururi, Süleymaniye, Sümbülefendi, Şehremini, Şehsuvarbey, Tahtakale, Tayahatun, Topkapı, Yavuzsinan, Yavuz Sultan Selim, Yedikule, Zeyrek

Tagged , , , .