ev ilaçlama

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama uygulamasında uzman ekiplerimiz size rahatsızlık vermeden ve sizi evinizden çıkartmadan en son ilaçlama teknolojisiyle geliştirilmiş kokusuz ilaçlama hizmeti vermektedirler. Bahar ve yaz aylarında evinize akın eden böcekler sizi rahatsız etmek için ellerinden gelenini yaparlar.Özellikle hamam böceklerinin geceleri siz uyurken dairenizin içinde gezinmeleri banyo ve mutfaklarda sağlığınızı tehdit edecek biçimde dolaşmaları sinir bozmaya yeter. Uzman ekibimiz haşerelerin saklandıkları ya da saklanabilecekleri her yerleri tespit edip, haşerelere barınacak alan bırakmamaktadır. Bir birinden gelişmiş ilaçlama teknikleriyle size daha iyi bir müşteri memnuniyeti yaşatmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Özellikle parkeli evlerde bulunan tahtakurusu ise en az keneler kadar zararlıdır. Tahtakurularının bünyelerinde taşıdıkları bir hastalık, kanınızı erdiklerinde vücudunuza geçme olasılığı çok yüksektir. Bu hayvanlardan kurtulmak kolay değildir, bu yüzden profesyonel yardıma ihtiyacınız olacaktır.

Ev böcekleri, insanların yaşam alanlarında yaşayan böceklere verilen genel bir addır. Bu böceklere örnek vereceğimiz hayvanlar şunlardır; örümcek, pire, karınca, gümüş böceği, hamam böceği, kalorifer böceği, akrep ve sivrisinek gibi hayvanlardır. Bu haşereler çeşitli hastalık virüslerini, mikropları ve bakterileri yayarak insanlara büyük zarar vermektedirler. Ayrıca eşyaları ve bitkileri kemirip çürütürler. Bu da insanların canını sıkar. Bu durumdan sıyrılmanızın tek yoklu kaliteli, etkin bir ilaçlama yaptırmaktır. Bu ilaçlamayı da ancak profesyonel ilaçlama şirketleri sağlayabilir. Böcek ilaçlama ekibimizin size sunduğu eşsiz çalışma, diğer böcek ilaçlama firmalarından farkımızı ayırıyor. Haşerenin türüne göre kullandığımız ilaçlama teknikleri ve ilaçlar ile haşere sorununa %100 etkili sonuç veriyor.

Tagged .