jel ilaçlama

En İyi Jel İlaçlama Yapan Firma

hamam böceği, kalorifer böceği ve karıncalar için en iyi ilaçlama tekniği jel ilaçlamadır. Kaliteli ilaçlarla yapılacak doğru ilaçlama haşere sorununu kökten çözecektir. Firmamız jel ilaçlama konusunda geniş teknik bilgiye sahiptir. Jel ilaçlama yaptırmadan önce bizden bilgi alın

haşere ilaçlama şirketi

Haşere Sorunu Nasıl Çözülür?

Haşereler özellikle sık olarak kullanılan yerlerde, mikrop oranlarının yüksek olduğu alanlarda bulunan ve genellikle mikrop taşıyıcı özelliklere sahip canlılardır. Haşerelerin kısa süre içerisinde çoğalması nedeniyle bu canlılar ile mücadele hayli zorludur. Haşereler genelde mikrobik alanları sevdikleri için taşıdıkları virüsler ile insanlarda hastalıklara sebebiyet verirler. Haşerelerle mücadele etmenin en etkili yolu ise böcek ilaçlama işlemi yapmaktır.

Böcek İlaçlama ekipmanları

Haşere ilaçlama için kullanılan insektisitler kimyasal madde olduğundan ilaçlama uygulamasına başlanmadan önce koruyucu önlemler alınması gerekir. İlacın temas ve solunmasına karşı koruyucu tulum, steril eldiven ve maske kullanılmalıdır (kullanılan malzemelerin tek kullanımlık olmasına dikkat edilmeli) Gerekli önlem alındığında artık uygun ilaçlama ekipmanları ile ilaçlama yapılmaya başlanılabilir.