işyeri ilaçlama

İşyeri Böcek İlaçlama

İş yerleri oldukça işlek kullanılan alanlardır. Bu denli işlek kullanılan alanlar ise çok çabuk kirlenir ve aşırı miktarda virüs ve bakteri oluşmasına sebep olmaktadır. Böyle özelliklere sahip ortamlar haşereler için vazgeçilmezdir. İş yeri gibi işlek alanlarda oluşan haşerelere karşı tek çözümü ise işyeri ilaçlama yapılmasıdır.

ofis ilaçlama

Ofis İlaçlama Şirketi

Ofisler yaşam alanının neredeyse yarısını oluşturan iş yerleridir. Bu yüzden iş yerinde huzurlu ve güvende olmak herkes için oldukça önemli bir durum oluşturmaktadır. Fakat evlerde de sıkça görüldüğü gibi ofislerde de haşerelere rastlamak mümkün olmaktadır.

depo ilaçlama

Depo ve Ambar İlaçlama

Haşerelerin yaşam alanlarından biri de depolardır. Çünkü insan olmadığı ortamlarda daha iyi üreyebilmekte ve yaşamlarını daha rahat sürdürebilmektedirler. Ayrıca depoda bulunan her şeyi besin haline getirmeleri de sıkça görülen bir durum olmaktadır.

inşaat ilaçlama

İnşaat Alanları Haşere İlaçlama

Haşereler kendilerine yuva bulmakta zorlanmayan canlılardır. Haşereler, daha çok pis ve virüslü alanları tercih etmekte ve buralardan besin sağlamaktadırlar. Bu yüzden onları sıkça inşaat alanlarında görmek de zor olmamaktadır. İnşaat alanları haşereler için en uygun ortamı sağlamaktadır. 

cafe ve bar ilaçlama

Cafe Ve Bar Haşere İlaçlama

Haşereler oldukça fazla bölgede yer edinebilmektedirler. Aynı zamanda sıcak ve nemi oldukça seven haşereler cafe ve barlarda sıkça yer edinmektedirler. Sıcak ve nem arayışına girip kendileri bar ve kafelerde bulan haşereler insan sağlıklarını tehdit etmektedirler. Bu da kafe ve bar sahiplerini oldukça rahatsız etmektedir. Kendilerini bu konuda sorumlu hisseden kafe ve bar sahipleri haşerelerle mücadele […]

iş merkezi ilaçlama

İş Merkezi Haşere İlaçlama

İş merkezleri oldukça sık kullanılan yaşam alanlarından biridir. Yoğun insan trafiğinden dolayı maalesef burada da haşereler bulunabilmektedir. Haşerelerin iş merkezlerini seçmesinde belirli nedenler olabilir. Örneğin sıcak ve nemli bir ortam ise bu durum haşerelerin en çok istediği ortamdır ve haşerelerin orayı tercih etme ihtimali de oldukça yüksek olmaktadır. 

tesktil ilaçlama

Tekstil İlaçlama Hizmeti

Haşerelerden en çok canı yananlardan biri de tekstil firmalarıdır. Tekstil firmalarında sürekli içeri mal giriş çıkışı oldu için haşerelerin firmaya sızmaları oldukça kolaylaşıyor. Firmaya gelen mallar uzun bir işlem gördükten sonra birden fazla depoda bekletiliyor çoğu firmalar depolarını beklediği süre zarfı içerisinde haşereler yuva yaparlar.