hamam böceği kurtulma yolları

Amerikan Hamam Böceği Eve Nasıl Bulaşır?

Amerikan hamam böceği kanatlı ve uçma özelliğine sahip hamam böceği türüdür. Çok hızlı bir şekilde çoğalan bu haşere ile mücadele edilmesi dikkat gerektirmektedir. Ev ve işyeri gibi her türlü ortama ayak uydurmaktadır. Böcek İlaçlama Şirketi kaliteli jel ilaçlar ile kaynağını tespit ettiği hamam böceği sorunlarına köklü çözümler üretmektedir.

jel ilaçlama

En İyi Jel İlaçlama Yapan Firma

hamam böceği, kalorifer böceği ve karıncalar için en iyi ilaçlama tekniği jel ilaçlamadır. Kaliteli ilaçlarla yapılacak doğru ilaçlama haşere sorununu kökten çözecektir. Firmamız jel ilaçlama konusunda geniş teknik bilgiye sahiptir. Jel ilaçlama yaptırmadan önce bizden bilgi alın

hamam böceği kurtulma yolları

Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir?

Haşere türleri arasından en çok hızlı çoğalan haşeredir. Normalde zararsız olmasına rağmen bünyelerinde taşıdıkları mikroplarla insanlara hastalık bulaştırmaktadır. Kokusuz sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama teknikleri ile hamam böceği sorunundan kurtulması mümkündür.

hamam böceği kurtulma yolları

Hamam Böcekleri Evden Nasıl Uzaklaştırılır?

Her türlü ortama adapte olabilen hamam böcekleri tüm gıda maddeleri ile beslenirler. Kanatları olan ancak yürüyen haşere türleri arasında olan hamam böceği görüntüleri tiksindiricidir. Bünyelerinde taşıdıkları mikropları insanlara bulaştırdıkları için zararlı haşere türleri arasında yer alamktadır.

hamam boceği ilaçlama

Hamam Böceği İlaçlama

İstanbul genelinde en fazla görülen haşere sorunudur. Yağlı ve kahverengi bir kabuğa ve kanatlara sahiptirler. Türkiye’de en çok görülen Alman hamam böceği, Doğu hamam böceği ve Amerikan hamam böceği türüdür. Hızlı üreyip çoğalma özelliklerine sahiptirler.

kalorifer böceği ilaçlama

Kalorifer Böceği İlaçlama

Kalorifer böcekleri, mücadelesi en zor olan hamam böceği haşere türüdür. Çünkü Kalorifer böcekleri oldukça hızlı üremektedirler. Yumurtalarını güçlü kapsüller içerisine bırakmaktadır. Her bir kapsülden otuz ile kırk civarında böcek türemektedir. Bu kapsüller yaklaşık olarak yirmi gün içerisinde böcekleri ortaya çıkarmaktadır.