ev ilaçlama

Ev İlaçlama

Ev ilaçlama uygulamasında uzman ekiplerimiz size rahatsızlık vermeden ve sizi evinizden çıkartmadan en son ilaçlama teknolojisiyle geliştirilmiş kokusuz ilaçlama hizmeti vermektedirler. Bahar ve yaz aylarında evinize akın eden böcekler sizi rahatsız etmek için ellerinden gelenini yaparlar.

Evde Pire Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Kimse evinde böcek ve haşere olsun istemez. Büyük tehlikeli böceklerin yanında küçük neredeyse görülemeyecek boyutta haşerelerde vardır. Pire aslında bir parazittir. Çok küçük boyutlardadır. İnsan ya da hayvanların üzerinde kan emerek yaşar. Üzerinde yaşadığı canlının kanından ve vücut ısısından faydalanır.

ev ilaçlama şirketi

Ev İlaçlama Şirketleri

Evler haşerelerin en çok görüldüğü alanlardan birisi olmaktadır. Bu da insan sağlığını oldukça tehdit eden bir durumdur. Haşerelerin ev halkına verdiği zararlar: Evde görülen haşereler özellikle gıda zehirlenmelerine neden olmaktadırlar. Gıda zehirlenmelerinin yüzde doksanı haşerelerden kaynaklanmaktadır.

Ev İlaçlama Fiyatları

Böcek ilaçlama fiyatları haşere sorunu yaşanılan alana ve uygulama yapılacak yerin büyüklüğüne göre değişmektedir. Böcek İlaçlama Şirketi tarafından kullanılan insektisitler ithal ürünlerdir. Ayrıca Sağlık Bakanlığının öngördüğü böcek ilaçları kullanılmaktadır. Kullanılan ilaçların insan sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur.  Kokusuz sıvı ilaçlama uygulamasında evinizi terk etmenize gerek yoktur.

Ev Böcekleri Mücadele

Ev böcekleri, insanların yaşam alanlarında yaşayan böceklere verilen genel bir addır. Bu böceklere örnek vereceğimiz hayvanlar şunlardır; örümcek, pire, karınca, gümüş böceği,