esenyurt böcek ilaçlama

Esenyurt Böcek İlaçlama

Esenyurt konum olarak geniş bir bölgeye sahiptir. Kırsal alanlar, yeni konutlar ve eski konutları bir arada bünyesinde bulunduran bölgede haşere sorunları çeşitlilik göstermektedir. Esenyurt böcek ilaçlama hizmetimizde pire ilaçlama, hamam böceği ilaçlama en fazla ilaçlama yaptığımız haşere ilaçlama uygulamalarıdır. 

Firmamız Esenyurt bölgesinde ilaçlama uygulamasında alanlara göre çeşitli yöntemler kullanmaktadır. Site ve villaların bulunduğu yerlerde pulverize tekniği uygulanılırken eski yapıların olduğu yerlerde ULV yöntemi daha fazla yapılmaktadır.

Esenyurt’ta haşere ile mücadele nasıl yapılır;

Kıraç gibi kırsal alanların olduğu bölgede en fazla pire ilaçlama yapılmaktadır. Açık alanda mekanik ilaçlama pompası ile uygulama yapılmaktadır. Ayrıca İnnovia evleri gibi sitelerde de ortak kullanım alanları için mekanik püskürtme yöntemi ile haşere sorunlarına çözüm üretiyoruz. Müstakil evlerin olduğu alanlarda buharlama sistemi ile sisleme ilaçlama yapılmaktadır. Karınca, hamam böceği gibi haşere sorunları için özel böcek jelleri takviyesi yapılarak haşere sorunlarına kalıcı çözümler üretiyoruz.

Esenyurt ilaçlama hizmet bölgeleri;

Akçaburgaz, Ardıçlı, Atatürk, Cumhuriyet, Esenkent, Fatih, Güzelyurt, İncirtepe, İnönü, İstiklal, Mehterçeşme, Merkez, Namık Kemal, Örnek, Pınar, Saadetdere, Sanayi, Talatpaşa, Yenikent, Yeşilkent bölgeleridir.

Esenyurt haricinde bir çok bölgede şubemiz ve gezici servislerimiz bulunmaktadır. İstanbul Böcek ilaçlama alanında hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını her zaman ön planda tutuyoruz. Böcek İlaçlama Şirketi yaptığı çalışmalarla garantili ilaçlama hizmetinde başarıyı yaptığı geniş AR-GE çalışmaları ve tecrübeli ekibiyle sağlamaktadır. Haşere sorunlarınız için 7/24 telefon numaralarımızdan bilgi edinebilir ve ilaçlama hizmeti için randevu talep edebilirsiniz.

Tagged , , .