Büyükçekmece böcek ilaçlama

Büyükçekmece Böcek İlaçlama

Konumu Beylikdüzü’ye komşu olan avrupa yakasında bulunan ilçemizdir. Bu bölgedeki konutlar daha çok villa, yazlık şeklinde olmaktadır. Büyükçekmce böcek ilaçlama hizmeti servis ağımızın içinde yer almaktadır. Kış ayları bu bölgede soğuk geçtiği için haşere sorunları daha çok yazın baş göstermektedir.Geniş arazi üzerine kurulu ilçemizin haşere yoğunlukları tamamen binaların durumuna göre değişmektedir. Büyük konutların olduğu yerlerde genelde ortak kullanım alanları, daire içleri ve işyerlerinden böcek ilaçlama talebi gelmektedir. Yazlık evler ise genellikle müstakil evler şeklinde olmaktadır. Bu tür yerlerde bahçe ilaçlaması, evlerin içi titiz bir şekilde ilaçlama yapılarak haşere sorunlarını çözüyoruz.

Büyükçekmece’de haşere ile mücadele yöntemi

Fare İlaçlama: Özellikle villa ve sitelerin ortak kullanım alanlarında en az yılda bir kez kemirgen kontrolü yapılması gerekmektedir. Çocukların rahat bir şekilde oyun oynayacağı yerlerde kemirgen istasyonları kritik yerlere kurularak ilacın insanlara zarar vermesi engellenmiş olacaktır.

Genel Haşere İlaçlama: Yürüyen ve uçan haşerelere karşı ilaçlama yapılırken her zaman alanın kullanım şekline göre en uygun böcek ilaçlama yöntemi kullanılmaktadır. Uzun süre boş kalan evlerde, haşerelerin yoğun olduğu yerlerde kokulu ilaçlama kullanılırken, önlem amaçlı ve böcek yoğunluğu az olan yerlerde ise kokusuz sıvı ilaçlama ya da jel ilaçlama yöntemleri kullanılmaktadır.

Büyükçekmece ilaçlama hizmet bölgeleri

Mimaroba,19 Mayıs, Ahmediye, Kamiloba, Alkent 2000, Atatürk, Bahçelievler, Mimarsinan, Celaliye, Cumhurıyet, Çakmaklı, Dızdarıye, Fatıh, Güzelce, Hürriyet,  Karaagaç, Kumburgaz,  Sinanoba, Murat Çeşme, Pınartepe, Türkoba, Ulus, Yenimahalle, Ekinoba

Büyükçekmece böcek ilaçlama fiyatlarını etkileyen faktörler

Açık alanların olduğu yerlerde net fiyat veremiyoruz. Çünkü açık alanlarda metre kare şeklinde değil ilaçlama yapılacak bölge bu durumda önem arz etmektedir. Kapalı alanlarda büyük olmayan evlerde genel servis ücreti alınmaktadır. Daha net fiyat için 7/24 açık olan telefon numaramızdan bilgi edinebilirsiniz.

Tagged .