ev ilaçlama

Böcek İlaçlama

Haşereler insanlara ve evcil hayvanlara zarar vermektedir. Haşereler lağım gibi mikrop yuvası yerlerde yaşamaktadır ve beslenmek için insanların bulunduğu ortama gelmektedirler. Bu şekilde insanlara çeşitli hastalıklar bulaştırırlar. Haşere sorunu yaşıyorsanız onlardan kurtulmak için ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

Uygun ilaçlama ekipmanları kullanıldığı zaman haşere sorunları çok kısa sürede çözülmektedir. İlaçlama şirketlerinin ya da bireysel kullanıcıların en fazla düştüğü hata bilinçsizce ilaçlama yapmalarıdır. Böcek ilaçlama Şirketi bu noktada müşterilerine yol göstermektedir.

Böcek ilaçlama nasıl yapılır;

Haşere sorunlarına göre ve ilaçlama yapılacak olan alanlara göre ilaçlama teknikleri de değişkenlik göstermektedir. Kemirgen mücadelesinde açık alan, bodrum ve çatı katlarında özel istasyonlar kurularak çözülür, ancak ev içerisinde fare ilaçlama kokulu sisleme şeklinde ilaçlama yapılarak farenin ölmesi sağlanır. Böcek türleri de yine aynı şekilde yapılmaktadır. Evlerde en çok tavsiye ettiğimiz ilaçlama tekniği ULV cihazı ile böcek ilaçlama yapılmasıdır. Hamam böcekleri gibi yürüyen haşerelere karşı jel ilaçlama teknikleri de etkili bir yöntemdir.

Personellerimiz haşere ilaçlama hizmetleri için eğitimden geçiriliyor;

İnsanlara değer veriyoruz o yüzden yaptığımız tüm çalışmalarda önceliği eğitime veriyoruz. İlaçlama eğitimini sadece bireysel müşterilere değil aynı zamanda böcek ilaçlama firmalarına ve kurumsal firmalara da vermekteyiz.

İlaçlama Eğitimleri Neleri İçeriyor;

  • Bireysel korunma için yapılması gereken önlemler
  • İlaçlama yapılacağı alanın uygun hale getirilmesi ve gerekli önlemler alınarak insanların zehirlenmelerini önlemek
  • Haşere türleri hakkında genel bilgiler ve onlara karşı uygulanması gereken ilaçlama teknikleri
  • Haşere kontrol çalışmaları

Eğitim en az bir hafta sürmektedir tüm içeriği buraya yazarsak sayfalarca bilgi yazmamız gerekir. Haşere sorunlarınız için dilediğiniz zaman kafanıza takılan her şeyi Böcek İlaçlama Şirketi telefonunu arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Tagged .

Bir cevap yazın