beylikdüzü böcek ilaçlama

Beylikdüzü Böcek İlaçlama

Beylikdüzü konum olarak Avcılar, Büyükçekmece ve Esenyurt ile komşu olan İstanbul ilçesidir. Bu bölgede güvenilir kaliteli haşere böcek ilaçlama hizmetimiz ile İstanbul genelinde servis ağımızı genişletiyoruz. Sağlık Bakanlığının onayladığı gelişmiş böcek ilaçlarını kullanarak haşere sorunlarına çözüm üretiyoruz.

Gürpınar, Yakuplu gibi villaların olduğu bölgelerde haşere ilaçlama teknikleri ile Büyükşehir’de kullanılan yöntemler farklıdır. İlaçlama yapılırken kullanım alanları, binanın durumu ve hava şartları göz önünde bulundurulur. Çünkü haşerelere en çok nemli ortamlarda ve binadaki çatlakların olduğu alanlara çok fazla üremektedir.

Haşere ile mücadele yöntemleri

Jel İlaçlama: Macun kıvamında olan jel ilaçlar hamam böceği, kalorifer böceği, karınca gibi yürüyen haşerelere karşı yapılan ilaçlama yöntemidir. Herhangi bir leke iz bırakmaz tamamen kaliteli ilaçlar kullanılarak evden çıkmadan gönül rahatlığı ile jel ilaçlama yaptırabilirsiniz. Bu ilaçlama yöntemi gıda yerleri, ofis ve evler için uygundur.

Kokusuz Sıvı İlaçlama: Mekanik ilaçlama pompası ile köşe diplerine ve haşerelerin yoğun olduğu alanlara yapılır.

Kokulu Sıvı İlaçlama: Bodrum ve çatı katları, duvar çatlaklarının çok olduğu mekanlar ve ahşap yapıda olan yerler için uygundur. İlaç kokusu geçidir ve kesinlikle herhangi bir leke bırakmaz. ULV sisleme şeklinde yapılan kokulu ilaçlama tekniği haşerelerin yoğun olduğu ortamlar için uygundur. Pire, tahtakurusu gibi mücadelesi zor olan haşere türleri için birebirdir.

Beylikdüzü böcek ilaçlama hizmet bölgeleri

Büyükşehir, Yakuplu, Kavaklı, Gürpınar, Adnan Kahveci, Dereağzı, Cumhuriyet, Barış, Marmara, Sahil,  güçlü servis ağımız ile dilediğiniz saatte Beylikdüzü’ye servis çıkartabiliyoruz.

Beylikdüzü böcek ilaçlama fiyatları

İlaçlama fiyatlarımız İstanbul genlinde aynıdır. Alanın kapalı veya açık olması, haşere türlerine göre ve böcek ilaçlama yapılacak alanın metre karesine göre fiyatlar değişmektedir. En sağlıklı fiyat almak için telefonla bizden bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7 gün 24 saat açıktır.

Tagged , , .