bakırköy böcek ilaçlama

Bakırköy Böcek İlaçlama

Bahçelievler ve Zeytinburnu’na komşu olan ilçe yeşil alanların bol olduğu evler mevcuttur. Bakırköy merkezde genelde binalar ahşap ve eski yapıya sahiptirler. Bakırköy böcek ilaçlama yaptığımız yerler Florya, Yeşilköy, Ataköy bölgeleridir. Haşere sorunları her bölgeye göre değişkenlik göstermektedir.

Bakırköy’de haşere ile mücadele nasıl yapılır;

Florya ve Yeşilköy bölgelerinde yeşil alan yoğun olduğu için sinek gibi uçan haşere yoğunluğu fazla olmaktadır. Bahçeli alanlarda köpek ve kedilerden dolayı pire haşeresi türemektedir. Pire ilaçlama alanında uzmanlaşmış firmamız Bakırköy böcek ilaçlama servisinde kalıcı sonuçlar üretmektedir.

Sağlık Bakanlığı ruhsatlı firmamız böcek ilaçlama alanında Bayer, Basf gibi kaliteli ilaçlar kullanmaktadır. Kaliteli ilaçlama hizmeti ile insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeden sonuç odaklı çalışmalar yapmaktadır. Hamamböceği, gümüşçün, güve ve benzeri yürüyen haşere sorunları tek seferde ilaçlama yaparak sorunu gidermektedir. İlaçlama servislerimiz 7 gün 24 saat açık ve hizmet vermektedir.

Bakırköy ilaçlama hizmet bölgeleri;

Ataköy 1., Ataköy 2-5-6., Ataköy 3-4-11., Ataköy 7-8-9-10., Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı, Şenlikköy, Yenimahalle, Yeşilköy, Yeşilyurt, Zeytinlik, Zuhuratbaba bölgeleridir.

Fare ilaçlama, pire ilaçlama ve tahtakurusu ilaçlama hizmetinde ciddi başarılar sağlamaktayız. Haşere sorunu yaşıyorsanız firmamızın çağrı merkezinden bilgi edinebilir ilaçlama için kayıt yaptırabilirsiniz.

 

Tagged , , , .