bahcelievler böcek ilaçlama

Bahçelievler Böcek İlaçlama

Bahçelievler İstanbul ilinin en büyük ilçeleri arasında yer almaktadır. Merkezi Şirinevler olan ilçe Bakırköy ve Bağcılar’a komşudur. Bakırköy ve Yayla tarafı bölgesi ağaçlarla çevrili yeşil alanlardır. Bu alanda olan yerler nemli olduğundan başta hamam böcekleri, sinek ve gümüşçün böcekleri olmak üzere haşere sorunları meydana gelmektedir. Bağcılar, Yenibosna tarafında ise kırsal bölgeler ve eski binalardan dolayı pire sorunları daha çok oluşmaktadır. Bahçelievler böcek ilaçlama servisimiz özel ilaçlama teknikleri ve ilaçlarla haşere sorunlarına kalıcı çözümler getirmektedir. 

Böcek İlaçlama Şirketi Hizmet Alanları

  • Pastahane, lokanta, imalathane, tekstil atölyeleri ve ofis gibi alanlarda kokusuz sıvı ilaçlama ve jel ilaçlama teknikleri uygulanarak haşere sorunlarına çözümler üretmekteyiz.
  • Ev ilaçlama için kokulu ilaçlama,jel ve kokusuz ilaçlama teknikleri uygulanmaktadır. Yaşam alanları olan evlerde en çok mutfak bölümlerinde haşere sorunlarına rastlanılmaktadır.

Böcek İlaçlama Hizmet Saatleri

  • 7 gün 24 saat ilaçlama servislerimiz hizmet etmektedir. Haşere sorunlarına karşı ilaçlama ekiplerimizde her türlü ekipman bulunmaktadır.

Bahçelievler İlaçlama Hizmet Bölgeleri

  • Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan Merkez, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna Merkez, Zafer

İstanbul’un bir çok semtinde şubemiz bulunmakta olup haşere ilaçlama alanında yaptığımız işlerin arkasındayız. Güçlü bir ilaçlama ekibi ile böcek ilaçlama hizmetinde öncülüğümüzü korumaktayız. İlaçlama için kaliteli ilaçlar kullanmaktayız bu şekilde ilaçlar kalıcılığını usun süre devam ettirmektedir. Haşere sorunu yaşıyorsanız çağrı merkezimizden bilgi edinip haşere sorunlarınıza beraber çözümler üretelim.

Tagged , , .