avcılar böcek ilaçlama

Avcılar Böcek İlaçlama

Firmamızın merkezi Avcılar bölgesinde yer almaktadır.  Avcılar böcek ilaçlama hizmetimizde en fazla apartman ilaçlama ve restaurant ilaçlama işleri yapılmaktadır. Cihangir, Gümüşpala, Yeşilkent, Parseller ve Tahtakale bu bölgenin başlıca semtleridir.

Küçükçekmece bölgesinden sonra yer alan Avcılar İstanbul ilinin eski yapılarındandır. 19 Ağustos depreminde burada birçok yapının hasar görmesinden dolayı özellikle Cihangir mahallesinde hemen hemen tüm yapılar yeni binalardır. Depreme rağmen bu bölgede eski binaların sayısı yenilere göre daha fazladır.

Avcılar’da haşere ile mücadele nasıl yapılıyor;

Yeni binaların ve sitelerin olduğu alanlarda daha çok bodrum,çatı ve merdiven gibi ortak kullanım alanları ilaçlaması yapılmaktadır. Eski binaların bulunduğu bölgelerde ise genel ilaçlama hizmeti yapılmaktadır. Bu bölgede en çok pire haşere sorunu oluşmaktadır.

Kedi ve köpek gibi evcil hayvanların fazla olduğu bu bölgede pire ilaçlama yapılırken kullandığımız ilaçlar her zamanki gibi insan ve hayvanların sağlığını tehlikeye sokacak ilaçları kullanmıyoruz. İnsan sağlığına verdiğimiz önemden dolayı ve güçlü servis ağımız ile kaliteli ilaçlama hizmetini ekonomik fiyatlara yapmaktayız.

Avcılar ilaçlama hizmet bölgeleri;

Avcılar Merkez, Ambarlı, Cihangir,  Gümüşpala, Denizköşkler, Üniversite, Mustafa Kemal Paşa, Firuzköy, Tahtakale ve Yeşilkent bölgeleridir.

İstanbul bölgesinde birçok şube ve gezici servise sahip olan şirketimiz böcek ilaçlama uygulamalarında hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir. Bütün ilaçlama organizasyon çalışmaları Avcılar’da gerçekleşmektedir. Tecrübeli ekibe sahip firmamız haşere ilaçlama uygulamalarında garantili hizmet vermektedir. Kalıcı çözümler ve haşeresiz hijyenik bir ortam için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor.

 

Tagged , , .