apartman ilaçlama

Apartman İlaçlama Fiyatları

Apartmanlar toplu olarak ilaçlaması yapıldığında fiyat indirimden yararlanırlar. Toplu ilaçlamada servis ücretleri hiç eklenmezken,  ilaç maliyetleri ve işçilik ücretleri de azalmaktadır. Bütün bu avantajlar müşteriye indirim olarak yansımaktadır. Apartman ilaçlama fiyatlarını etkileyen en büyük faktör dairelerin sayısıdır.  10 daire ve üzeri ilaçlamada %50’ye yakın indirim söz konusu olur. Daha fazla olan alanlar için ortak kullanım alanları ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Böcek İlaçlama Şirketi, apartman yönetici programları ile haşere sorunlarına ekonomik bir şekilde köklü çözümler üretiyor. Kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı Onaylı ilaçlardır. Tüm İlaçlama personellerimiz alanında eğitim görmüş tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır.

Apartmanlarda ilaçlama yapılacak alanlar:

Merdiven ilaçlama;

İnsanların en yoğun kullandığı alanlar binaların merdivenlerdir. Burada böcek ilaçlama kokusuz sıvı ilaçlama tekniği ile yapılması gerekir. Hamam böcekleri gibi haşere türlerine karşı ilaçlama yapılması amaçlanmıştır. Ayrıca mikro organizmalara karşı dezenfekte uygulaması da yapılmasını tavsiye ederiz.

Bodrum katları ilaçlama;

Apartmanlarda haşerelerin kaynağı bodrum katları verilebilir. Burada fazla insan dolaşmaz, nemli ve karanlık oluşu haşerelerin oluşup çoğalmasına neden olur. Kendilerin de sık sık doğum yapmasından dolayı bodrum katların özellikle yaz aylarında pire sorunu meydana gelmektedir. Etkili bodrum ilaçlama ile haşere sorunları ortadan kaldırılmaktadır.

Çatı katları ilaçlama;

Bodrum katları gibi çatılar da apartmanların haşere kaynağıdır. Çatı katlarında en çok kuşlardan dolayı bit, kurt gibi haşere türleri oluşmaktadır. Ayrıca çatı faresi sorunu da burada meydana gelmektedir. Elektrikli ilaçlama cihazları ile çatı ilaçlama haşere sorunu ortadan kaldırılabilir.

Bahçe ilaçlama;

Yaz aylarının başlaması ile bahçe ilaçlama yapılması gerekir. Toprak altında saklanan haşereler bu dönemlerde toprak üstüne çıkmaya başlar. Daha sonra haşereler kendilerine yuva yapmak için evlerin içlerine doğru ilerlerler.  Bahçe ilaçlamasında dikkat edilmesi gereken en önemli şey, yapılacak ilaçlamanın bitkilere ve insanlara zarar vermemesi gerekmektedir. Böcek İlaçlama Şirketi bahçe ilaçlamasında açık alan ilaçlarını kullanarak dozun yaptığı ilaçlama uygulaması ile etkili sonuçlar almaktadır.

Bina ilaçlama

Apartmanın ortak kullanım alanları, dairelerin tamamı bina ilaçlama kapsamına girmektedir. Ayrıca iş merkezleri de bu gruba girmektedir. Bu tür yerlerde ilaçlama fiyatları toplam alanın metre karesine göre değişmektedir.

Apartman ilaçlama fiyatları tahminleri;

Uygulama Alanı Fiyat
Merdivenler 60 TL – 100 TL
Bodrum 100 m2 90 TL
Çatı 100 m2 90 TL
Bahçe 100 m2 100 TL
Tagged , , , , .